Sąlygos ir taisyklės


Lėktuvo bilietų datos ir pavardės keitimo, grąžinimo, kūdikių ir vaikų keliavimo, bagažo, nestandartinių daiktų gabenimo taisykles nustato konkreti skrydžių bendrovė. Rezervuodami bilietą, susipažinkite su pasirinktos skrydžių bendrovės taisyklėmis ir skrydžio sąlygomis.

Rezervuodami lėktuvo bilietą, sekite nurodymus rezervacinėje sistemoje bei reaguokite į elektroninius pranešimus savo elektroninio pašto dėžutėje. Jei manote, kad negavote visos reikalingos informacijos, rezervacijos patvirtinimo, apmokėjimo sąlygų ir kt., susisiekite su mumis telefonu.
Įvykdžius apmokėjimą, elektroninis bilietas yra atsiunčiamas jums elektroniniu paštu nedelsiant, ilgiausiai – per  1 darbo dieną. 

Įsigijus bilietą, įsigalioja skrydžių bendrovės taisyklės.

Privatumo politika

Jūsų privatumo apsauga šio tinklalapio naudojimosi metu labai svarbi Tagoo.lt. Prašome perskaityti privatumo politiką (PP) prieš naudojantis šia svetaine. Jei jūs nesutinkate su mūsų PP sąlygomis, rekomenduojame jums nesinaudoti šia svetaine.

Asmens duomenų naudojimas

Daugumoje Tagoo.lt svetainės puslapių pateikiama informacija apie kelionių produktus, skrydžius, kainas, tvarkaraščius, juose nereikalaujama asmens duomenų.  Prašome atkreipti dėmesį, kad Tagoo.lt renka informaciją apie jūsų elgseną interneto svetainėje, kuri gali būti panaudota planuojant, kuriant ir įgyvendinant Tagoo.lt rinkodaros kampanijas, taip pat vykdant įmonės verslo plėtrą. Jūsų asmens duomenų naudojimas paremtas jūsų sutikimu. Jūsų apsilankymą Tagoo.lt svetainėje mes suvokiame kaip sutikimą ir pritarimą  mūsų PP. Teikdami informaciją Tagoo.lt per šią svetainę, jūs sutinkate, kad jūsų asmens duomenys būtų naudojami, kaip nurodyta šioje PP.
Asmeninė informacija, įskaitant vardus, pavardes, adresus, elektroninio pašto adresus, gimimo datas ir telefono numerius, kuriuos gali reikėti pateikti Tagoo.lt yra tvarkomi rankiniu būdu ir automatiškai. Tagoo.lt siekia tvarkyti asmens duomenis kiek įmanoma saugiau ir veiksmingiau. Visi Tagoo.lt darbuotojai pasirašė sutartį, kuri yra reglamentuojamos Lietuvos Respublikos įstatymų ir Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos. Jūsų asmeniniai duomenys nebus perkelti ar kitaip skelbiami už Tagoo.lt svetainės ribų. Informuojame, kad Tagoo.lt yra internetinė bilietų rezervavimo sistema, todėl jūsų asmens duomenys automatiškai gali būti perduoti jus aptarnaujančiai skrydžių bendrovei.

Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos sutartis

Data: 2004-03-17
Vieta: Vilnius
Identifikavimo numeris: P2770
Valdytojas: UAB "Baltic Tours Vilnius"
Adresas: J. Tumo-Vaižganto 9/1, Vilnius
Registro 111518422
Tel. +3705 2111444 
El. paštas: info@tagoo.lt

Asmens duomenų rinkimo tikslai

Tagoo.lt svetainės priežiūra ir produktų bei paslaugų teikimas per tinklalapį.
Vartotojo sąsajos tarp paslaugos tiekėjo ir svetainės vartotojo priežiūra ir valdymas.
Vartotojų identifikavimas ir informacijos apsauga.
Savo mokėjimų patikrinimas.

Duomenų saugumas

Rankiniu būdu apdoroti duomenys laikomi saugiose patalpose ir yra prieinami tik įgaliotiems asmenims.
Automatiškai / kompiuteriu apdorojami duomenys yra apsaugoti saugumo programomis ir yra prieinami tik įgaliotiems darbuotojams.

Kitos nuostatos

Tagoo.lt yra nuorodų į kitus tinklalapius. Tagoo.lt nėra atsakinga už kitų svetainių turinį ar saugumą.

Asmens duomenų taisymas

Galite patikslinti pateiktus asmens duomenis susisiekdami su Tagoo.lt. Jums pageidaujant, mes ištaisysime arba ištrinsime bet kokius neišsamius, netikslius arba pasenusius su jumis susijusius asmens duomenis. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su Tagoo.lt.Kelionių nuorodos: Lektuvu bilietai | Pigus skrydziai | Aviabilietai | Mano kompasas | Mano salis
IATA Accredited Agent