Apie tagoo.lt


Lėktuvo bilietų ir kelionių rezervavimo projektas „Tagoo" Lietuvos vartotojams pristatytas 2012 m. balandžio 2 d. Projektas savo išmanumu atvėrė vartus keliauti ir improvizuoti, planuoti kelionę pagal savo poreikius, aplankyti ne tik turistų pamėgtas vietas, bet ir atrasti sunkiau prieinamas naujas.

 „Tagoo" - tai unikalus internetinis turizmo paslaugų projektas, priklausantis privačiam Japonijos investuotojui, sukaupusiam nemažai žinių ir patirties elektroninės prekybos srityje, susijusioje su laisvalaikio, pramogų ir turizmo verslu.

 Po keliais etapais vykusios griežtos atrankos aptarnaujančia įmone Lietuvoje pasirinkta kelionių agentūra „Baltic Tours Vilnius", kuri jau du dešimtmečius plėtoja unikalius turizmo paslaugų projektus, kurie apima ne tik profesionalų klientų aptarnavimą, bet ir technologines elektroninės prekybos inovacijas.

 „Tagoo" sistemos ypatumas - įvairių kliento poreikių tenkinimas viename paslaugos teikimo kanale. Sistema integruoja pasaulinių rezervavimo sistemų „Amadeus", „Galileo" produktus bei pigių skrydžių bendrovių „Ryanair", „Wizair", „EasyJet", „WOW Air", „Vueling", „TUIfly", „Thomascook fly", „Monarch", „Germanwings", „Jet2" siūlomus skrydžius.

 Vartotojas skrydį gali derinti su kitomis kelionių paslaugomis: viešbučių užsakymu, automobilių nuoma, draudimu, automobilių statymu oro uostuose, bagažo pakavimu ir kt.

 „Tagoo" sistema sukurta remiantis japoniška koncepcija, kuri susieja patirties, pramoginį, inovacijų turizmą ir sudaro prielaidas kūrybingos visuomenės plėtrai. Tai yra vienas Europos pažangos strategijos „Europa 2020" kertinių prioritetų.

 „Tagoo" Lietuvoje glaudžiai bendradarbiauja su Kazimiero Simonavičiaus universitetu, kuriame steigia mokslinės programos „Globalios kūrybos ekonomikos plėtra" posričio tyrimų bazę. Šiuo metu „Tagoo" kuria savo vardo auditoriją, rengia koncepcinius metmenis, veiksmų programą, planuoja bendras programas su Japonijos verslo ir mokslo partneriais.

 Nuo „Tagoo" veiklos pradžios Lietuvos keliautojai, derindami kelių bendrovių skrydžius, gali išbandyti naujas kryptis, neatrastas poilsio vietas ir rasti ne tik patrauklias kainas, bet ir būdą keliauti išmaniai.

 Svarbiausia „Tagoo" veiklos kryptis - lėktuvo bilietai, o vėliau vadinamasis sufleravimas visais pagrindiniais su kelione susijusiais klausimais: viešbučių, draudimo, automobilių nuomos ir t. t. „Tagoo" esmė yra patogumas - klientas, turėdamas tiek daug automatizuotų paslaugų vienoje vietoje, viską gali susikomplektuoti pats. Tikslinė Tagoo auditorija yra jaunimas, mėgstantis susidėlioti kelionę patys, vykti į neatrastas vietas. Visi degantys noru keliauti jau yra patyrę, kad tai daryti galima ir neišleidžiant daug pinigų.

Belieka pasvarstyti, ko šią akimirką labiau norėtumėte: naujų batų ar savaitės, pavyzdžiui, saulės nuglamonėtoje Koso salojeKelionių nuorodos: Lektuvu bilietai | Pigus skrydziai | Aviabilietai | Mano kompasas | Mano salis
IATA Accredited Agent